Příklady dobré praxe v sociální práci

V projektu Profíci II jsme pro vás vytvořili jedinečnou příležitost podělit se s naším projektem, se svými kolegy i širokou veřejností o své zkušenosti z praxe.

Průběžně tak máte možnost zasílat příklady dobré praxe, které vychází z Vaší přímé práce a které budou sloužit jako ukázka možného řešení konkrétních situací či inovativních přístupů.
Dalším očekávaným přínosem sdílení příkladů dobré praxe je pozitivní propagace sociální práce za účelem rozšíření povědomí o možnostech sociální práce, tj. o podpoře a pomoci, kterou sociální pracovník může a umí nabídnout, a zároveň bude sloužit také jako podpora osvěty sociální práce.

Vybrané příklady dobré praxe budou zveřejňovány v pravidelných intervalech 1x za měsíc, a to na facebookové stránce Buďme profi! – https://www.facebook.com/budmeprofi/, webu Buďme profi! – http://www.budmeprofi.cz/ a dále v Newsletteru, který v rámci projektu vychází čtvrtletně v elektronické podobě na facebookové stránce Buďme profi! – https://www.facebook.com/budmeprofi/

Prosíme sdílejte s námi příklady dobré praxe ZDE

Děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na Vaše příspěvky

Váš tým Profíků II