Pozvánka na IV. Konferenci

IV. Konference konaná u příležitosti Světového dne sociální práce dne 17. 3. 2020 je v letošním roce zaměřená na téma Proměny hodnot a limitů sociální práce.

Společně nahlédneme do historického vývoje a proměn role sociálního pracovníka a dále se zaměříme na Lidskoprávní povahu a etiku v sociální práci. V rámci dvou přednáškových bloků se vám pokusí předat vědomosti a zkušenosti přední odborníci na sociální práci z řad akademiků a zároveň praktiků. Můžete se těšit na panelové diskuze, které vám zprostředkují živou debatu na daná témata. Bude zde i prostor pro vaše dotazy a zapojení se do diskuze.

V rámci této konference bude již tradičně předáno ocenění Gratias – sociální pracovník roku. Toto ocenění bude uděleno ve 4 kategoriích, a to za: sociální služby; veřejnou správu; zdravotnická zařízení a za významný přínos v sociální práci.

Níže naleznete pozvánku s přihlašovacím formulářem. Konference začíná prezencí v 8:00 a předpokládaný konec konference je 17:00. V nejbližších dnech bude zveřejněn oficiální program.

Váš tým Profíků II

!!!Vážíme si Vašeho zájmu, ale kapacita konference již byla naplněna a proto BYLO PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO!!! Děkujeme